Американець зварив iPhone 6s в кип'ятку

2018-04-30

Як наголошують в описі до відео, для креш-тесту був задіяний абсолютно новий iPhone 6s. Перед тим, як зварити пристрій, ентузіаст запустив на ньому таймер. Таким чином він вирішив перевірити, скільки часу телефон протримається при високій температурі. Після цього він поклав смартфон в миску із кип`ятком, повністю зануривши його в рідину.

Треба визнати, що результат здивував. У ході експерименту iPhone 6s кілька разів занурювався у воду і навіть варився протягом 5 хвилин, відправлявся в морозильну камеру, щоб охолонути, і кожного разу після цього включався, як тільки його ставили на зарядку. Флагман попереднього року iPhone 6, нагадаємо, не витримав вже другого занурення в окріп.

Цей канал належить американському відеоблогеру з українським корінням, який влаштовує креш-тести різних пристроїв. Що тільки не робив TechRax з iPhone. Він варив смартфони в кока-колі, запікав в мікрохвильовій печі, катував болгаркою, стріляв впритул з пістолета, знущався за допомогою рідкого гелію, намагався втопити в лава-лампі, нагрівав за допомогою газополум'яного пальника до 6 000 градусів, катував розплавленим металом, нищив кам'яними кулями, залишав на ніч у снігу та кавунових желе, занурював у холодний лід, перевіряв на міцність в газонокосарці.

Ролик з кип'ятінням iPhone 6s набрав за добу на YouTube понад 260 000 переглядів. Торішнє відео, в якому iPhone 6 варили в Coca-Cola, переглянули понад 17 млн ??раз і залишили близько 27 000 коментарів.