Apple звітує про рекордні продажі iPhone і зростання квартальної виручки

2018-04-30


Корпорація Apple відзвітувала про рекордну квартальну виручку. Надходження від продажів за останні три місяці минулого року сягнули 78,4 млрд доларів. Таким чином зафіксовано зростання у 3,3% порівняно з аналогічним періодом попереднього року. Apple вдалося здійснити прорив після падіння у трьох поспіль кварталах, пов‘язаного з конкуренцією китайських виробників. 

З жовтня по грудень Apple продала 78,29 млн смартфонів iPhone. За словами гендиректора Тіма Кука, це найбільший показник за час існування компанії. В останньому кварталі 2016-го було реалізовано на 3,5 млн одиниць більше за аналогічний період попереднього року. Аналітики прогнозували дещо скромніші продажі — 77,4 млн. 

Запорукою успіху “яблучної корпорації” стали передовсім продажі iPhone 7 Plus, презентованого у вересні. Водночас очікування перевищили також продажі комп‘ютерів Mac, “розумних годинників” Apple Watch та низки сервісів Apple. 

Apple втерла носа своєму головному конкуренту Samsung, продавши за квартал на 900 тисяч смартфонів більше. Ложка дьогтю у діжці меду — знизився обсяг реалізації продукції Apple у Китаї. Попри це, 64% виручки компанії надійшло з-за меж Сполучених Штатів. 

Через кілька годин після оприлюднення квартальної звітності акції Apple додали в ціні 3%.