Apple планує випустити рекордні 78 млн iPhone 7 в 2016 році

2018-04-30

Apple розраховує випустити від 72 до 78 млн смартфонів iPhone 7 в цьому році, повідомляє barron’s Asia з посиланням на тайванський ресурс Economic Daily. Комплектуючі для такої кількості пристроїв компанія замовила у своїх постачальників в Азії.

Як стверджується, основним складальником iPhone 7 буде компанія Foxconn, але частина замовлень дістанеться також Pegatron. Остання крім складання смартфонів спеціалізується на поставках деяких компонентів для «яблучних» смартфонів, що збільшує її прибуток.

Примітно, що обсяги замовлень на iPhone 7 виявилися рекордними за останні два роки. При цьому вони перевершують оцінки аналітиків, очікують, що у цьому році буде випущено «лише» 65 млн флагманських пристроїв Apple.

Зазначимо, що 4,7-дюймова модель iPhone 7 отримає традиційну основну камеру з одним об’єктивом, але з підтримкою оптичної стабілізації зображення. Зараз система оптичної стабілізації присутній тільки на iPhone 6 Plus і iPhone 6s Plus. Відмінною особливістю iPhone 7 Plus стане подвійна основна камера, 3 ГБ оперативної пам’яті, а також вбудований накопичувач на 256 ГБ в максимальній комплектації.

Фондові ринки моментально відреагували на інформацію про рекордні обсяги випуску iPhone 7: акції Pegatron зросли на 10%, Catcher Technology — на 9,9%, Foxconn — на 4,7%, TSMC — на 3,8%, Largan Precision — на 2,6%.