Viber тепер вміє дзвонити і відправляти повідомлення за допомогою Siri

2018-04-30


Месенджер Viber випустив нову версію програми для iOS. У списку змін релізу 6.3.1 заявлена підтримка голосового помічника Siri, інтеграція з функціями iOS 10, оптимізація витрат пам’яті, а також оновлення інтерфейсу. Нова версія клієнта вже доступна для завантаження на iPhone, iPad і Apple Watch.


Вперше додатком Viber на iPhone, iPad і Apple Watch можна керувати за допомогою віртуального асистента Apple. А це означає, що відправляти повідомлення або здійснити дзвінки в месенджері тепер стало простіше: все, що необхідно зробити, — продиктувати потрібний текст або запитати виклик, вказавши, з яким абонентом Viber потрібно зв’язатися. При цьому користувачеві не доведеться  вручну вибирати номер або вводити повідомлення на клавіатурі. Крім того, відповісти на дзвінок можна навіть без розблокування екрану пристрою.

Завдяки релізу iOS 10 популярний месенджер інтегрований з додатком Телефон. Тепер дзвінки в месенджері будуть відображатися на екрані iPhone і iPad як звичайний дзвінок у звичному інтерфейсі операційної системи. А завдяки функції Complications, на екрані Apple Watch під управлінням watchOS 3 можна буде дізнатися кількість непрочитаних повідомлень Viber. Інформація про них буде відображатися безпосередньо на циферблаті.