Якісні фото складових iPhone 6s: Force Touch, збільшена фронтальна камера, Touch ID

2018-04-30

Раніше ми вже могли бачити «живі» фотографії нового корпусу iPhone 6s. Якщо їм вірити, зовнішній вигляд новинки буде таким же, як у актуальних «шісток». В інтернет також пролізали шпигунські фото лицьової панелі iPhone 6s, які теж говорять про те, що дизайн залишиться колишнім.

Свіжий витік демонструє нам зібрані разом дисплей і лицьову панель. Але в цьому випадку питання дизайну йде на другий план. Згідно з чутками, iPhone 2015 року має отримати технологію Force Touch, вже знайому нам за Apple Watch і MacBook, завдяки якій девайс зможе реагувати на силу натискання. І схоже, що ці припущення підтвердяться.

Зворотній бік панелі відрізняється від того, як вона виглядає в iPhone 6. Особливо цікавий прямокутник на металевій пластині, яка відокремлює LCD-дисплей від інших компонентів смартфона. Цілком можливо, що це і є датчик тиску, необхідний для реалізації Force Touch, або механізм тактильного відгуку Taptic Engine.

Інша деталь, яка привертає увагу - технологічний отвір для камери FaceTime. У порівнянні з камерою iPhone 6 вона стала більшою, що може служити підтвердженням чуток про збільшення розширення з 1,2 до 5 мегапікселів. Зміниться у iPhone 6s і сканер відбитків пальців: в нове покоління своїх смартфонів Apple вбудований вдосконалений модуль Touch ID з підвищеною точністю сканування.

27 серпня Apple анонсувала чергову презентацію, на якій, імовірно, представлять iPhone чергового покоління. Крім смартфонів, 9 вересня, можливо, покажуть нову телевізійну приставку Apple TV.