Опубліковані зображення iPad Plus з портом USB-C на бічній панелі

2018-04-30

Ресурс HDBlog оприлюднив фотографії якогось планшета, який, як стверджується, являє собою один із прототипів великогабаритної версії iPad. За даними джерел мережі, новий гаджет від Apple з 12-дюймовим дисплеєм отримає ім'я iPad Plus, що відповідає схемі позначення смартфонів iPhone. Інтернет-видання наводить кілька зображень і дані про характеристики підготовлюваного до випуску гаджета.

 

На знімку, нібито зроблену одним із співробітників Foxconn і оприлюдненому в китайській мережі мікроблогів, відображений iPad з розташованими на корпусі кнопками, інтерфейсними роз'ємами, камерою і динаміками.

Стверджується, що iPad Pro отримає дисплей з діагоналлю від 12,2 до 12,9 дюйма, а товщина пристрою складе від 6,9 до 7,5 мм. Повідомляється про чотири динаміках, два з яких будуть розміщені на верхній торцевій грані корпуса, а два - на нижній.

На знімках можна побачити отвір на бічній панелі планшета, що свідчить про наявність нового, поки невідомого елемента. За однією з версій, тут може бути розташований додатковий порт USB-C для зарядки і розміщення планшета в горизонтальному положенні.

За чутками, основою новинки послужить процесор A9X з 64-бітною архітектурою, що функціонує в дуеті з 2 ГБ оперативної пам'яті. Крім того, згаданий сканер відбитків пальців. Дисплей iPad Plus нібито отримає дозвіл 2K. Тобто показник складе 2560 ? 1440 точок, а піксельна щільність - приблизно 228 ppi. Відзначається також, що живлення для iPad Plus забезпечить акумуляторна батарея ємністю 11000 мА·г.
 

За наявними даними, Apple тестує iPad Pro, а це означає, що планшет незабаром можуть представити офіційно. На ринку новинка очікується ближче до осені нинішнього року.