Apple найняла колишнього главу з розвитку штучного інтелекту і пошуку з Google

2018-04-30

Apple найняла колишнього главу з розвитку штучного інтелекту і пошуку з Google

З Google в Apple пішов керівник відділів по розробці штучного інтелекту і пошукових систем. Про це повідомило видання The New York Times.

Старший віце-президент корпорації Google Джон Джанандреа покинув свій пост, пропрацювавши в Google майже 8 років. Інформація про звільнення з'явилася за 10 годин до того, як його офіційно найняли в Apple.

Представники Apple підтвердили найм і повідомили, що новий співробітник буде займатися розвитком штучного інтелекту і машинного навчання. Також він стане одним з віце-президентів, які рапортують безпосередньо главі корпорації Тіму Куку.

Багатьом може здатися дивним, що Apple, компанія яка  акцентує увагу на безпеку і збереження персональних даних, наймає людей з Google, компанії, яку приватність особливо не хвилює. Проте Тім Кук налаштований на рахунок Джанандери позитивно.

«Наші технології повинні відповідати нашим цінностям. Джон розділяє наші погляди на конфіденційність і прагнення робити комп'ютери розумнішими і доступнішими », - написав Тім в своєму листі співробітникам Apple.

Виробник iPhone давно балансує між захистом персональних даних і розвитком штучного інтелекту. Намагаючись захистити користувачів, Apple сильно відстала в розвитку, за що часто критикується. Можливо, новий фахівець допоможе корпорації виправитися, не піддаючи ризику конфіденційність.