У 2015 році число користувачів iPhone перевищить півмільярда

2018-04-30

Все йде до того, що в цьому році світова користувацька база iPhone збільшиться на 100 млн і складе понад 500 млн осіб. За оцінками Canaccord Genuity, торік цей показник був на рівні 402 100 000 користувачів. Зростання очікується за рахунок активного переходу на iOS тих, хто раніше користувався смартфонами під управлінням ОС Android.

Також передбачають, що високим буде попит і з боку чинних шанувальників «яблучного» бренду, що вирішили оновити свої смартфони до останньої версії. У липні глава компанії Тім Кук заявив, що лише 27% користувачів iPhone володіють новітнім поколінням гаджету.

Фахівці вважають, що власники iPhone стануть охочіше і частіше оновлювати свої смартфони завдяки програмі iPhone Upgrade, введеної Apple в США з нинішнього року. По суті, компанія пропонує покупку пристроїв в розстрочку: за щомісячний платіж від $ 32,41 до $ 44,91 в залежності від розміру пам'яті і моделі, користувач отримує iPhone 6s або iPhone 6s Plus. Програма розрахована на два роки, проте після закінчення першого можна буде обміняти апарат на нову модель, яку Apple до того часу випустить.

Втім, оновлювати пристрій щорічно необов'язково. Користувач може повністю розплатитися за iPhone за два роки і стати його повноправним власником, не потрапляючи в залежність від мобільних операторів, які також субсидують покупку смартфонів, але на умовах укладення дворічного контракту на послуги зв'язку.

Згідно з даними Canaccord Genuity, Apple забирає практично весь прибуток в мобільній галузі. Фахівці підрахували, що в першому кварталі 2015 Apple отримала 92% операційного прибутку на світовому ринку комунікаторів відносно 65% торік. Частка найближчого переслідувача Samsung склала 15%. Сумарний результат двох вендорів перевищив 100%, так як інші виробники працювали на рівні рентабельності або в збиток.