Apple подарує користувачам здоровий сон

2018-04-30

Apple подарує користувачам здоровий сон

Apple хоче допомогти власникам своїх пристроїв краще спати вночі. Компанії було надано патент на створення будильника, що грунтується на прихованих сигналах людського організму.

У майбутніх версіях iPhone, iPad і Apple Watch з'явиться можливість налаштовувати будильник відповідно до латентних ознак, що вказують на наближення сну, індивідуальними для кожного користувача. Наприклад, такими сигналами може бути час між ляганням в ліжко і безпосередньо засинанням.

Пристрій на iOS або watchOS зможе визначати, коли користувач хоче або намагається заснути, визначаючи ритуальні дії, які супроводжують готовність до сну. Також гаджети будуть визначати, коли людина спить, розпізнаючи ознаки глибокого і поверхневого сну (наприклад, біометричні дані, звуки і т.д.). На основі графіка зміни фаз сну пристрої можуть допомогти своєму власникові краще спати і відчувати себе більш відпочившим.

Apple регулярно подає заявки на надання величезної кількості патентів. Багато з них ніколи не побачать світло. Однак ніколи не можна сказати, які ідеї все ж будуть реалізовані в майбутньому.