iPhone 6s: що ми чекаємо від смартфонів Apple наступного покоління

2018-04-30

Незважаючи на різке зростання цін на iPhone і iPad на українському ринку, у компанії Apple як і раніше залишається армія відданих фанатів, які очікують виходу нових гаджетів. Представлений 9 вересня iPhone 6 побив попередні рекорди з продажу - тільки за перший уїк-енд було продано близько 10 мільйонів екземплярів. Однак компанія не зупиняється на досягнутому і готує нові моделі, які збережуть колишній форм-фактор, але отримають більш досконалі технічні характеристики. Виходячи з виробленої схеми оновлення, «яблучні» апарати будуть іменуватися як iPhone 6s і iPhone 6s Plus.

І хоча нинішній iPhone 6, безсумнівно, хороший сам по собі, восени Apple представить наступне покоління iPhone, яке по праву зможе назвати «найкращим в історії». Далі список очікувань від нових смартфонів Apple.

Бездротова зарядка

Ця функція не нова, її вже використовують в багатьох телефонах, та й Apple володіє такою технологією - «розумні» годинники Apple Watch, анонсовані разом з iPhone 6, можуть заряджатися без фізичного підключення. Можливо, поки компанія обкатує технологію і ця функція з'явиться в iPhone 6s.

32 ГБ в базовій версії

При запуску смартфонів iPhone 6 і iPhone 6 Plus компанія Apple, як і у випадку з попередніми моделями, запропонувала в базовій моделі 16 ГБ вбудованої пам'яті. Багато хто задається питанням, чому Apple не збільшила обсяг пам'яті початкового рівня до 32 ГБ. Очевидно, що якщо компанія запропонує більшу ємність для зберігання файлів в базовій моделі, користувачі виберуть її. Ймовірно, ця можливість викликає занепокоєння в Купертіно і обумовлює таку пропозицію в базовому варіанті.

Покращена камера

За непідтвердженими даними, для iPhone 6s в Купертіно готують найбільше поліпшення камери за всю історію смартфона. Яким саме чином Apple планує домогтися серйозного поліпшення якості зйомки iPhone, достовірно невідомо, однак це було б, мабуть, найбільш затребуваним нововведенням. За однією з версій, в iPhone 6s буде використовуватися технологія, близька до тієї, що продемонструвала на MWC компанія Corephotonics. Фахівці показали, як дві 13-мегапіксельні камери і програмні алгоритми можуть проводити оптичне наближення без будь-яких переміщень механічних частин в камерах.

Більше оперативної пам'яті

У той час як флагманські смартфони на Android поставляються вже з 3-4 ГБ оперативної пам'яті, Apple, починаючи з iPhone 5, використовує «всього» 1 ГБ ОЗУ. За деякими даними, в наступному поколінні iPhone обсяг оперативної пам'яті зросте до 2 ГБ. Це забезпечить збільшення продуктивності відносно попереднього покоління, дозволить тримати в пам'яті більше додатків і вкладок Safari, а також поліпшить автономність пристрою.

Сапфірове скло

До анонса iPhone 6 в Мережі ходили чутки про те, що дисплей нових смартфонів буде захищати сапфір, який стоїть другим за міцністю після алмазу. Однак, через проблеми у контрактного постачальника GT Advanced Technologies від цієї ідеї довелося відмовитися. Незважаючи на ряд недоліків цього матеріалу, сапфір краще протистоїть подряпининам, а тому краще загартованого скла.

Нові забарвлення корпусу

Кожна людина індивідуальна і бажання бути не таким як усі проявляється і в гаджетах. Щоб виділитися власники техніки купують різні чохли та аксесуари. Тому Apple могла б задуматися про кастомізацію дизайну для iPhone, як це зробили з Apple Watch. Нинішні флагмани iPhone 6 і iPhone 6 Plus представлені в трьох колірних виконаннях - темно-сірому, сріблястому і золотому. За чутками, Apple збирається розширити лінійку iPhone 6s моделлю в рожевому виконанні.

Краща автономність

Щороку ємності акумуляторів ростуть, але це не вирішує проблеми. З появою нових ігор і додатків, які споживають багато ресурсів, питання тривалості автономної роботи залишається все більш актуальним. Багато власників iPhone змушені заряджати свої пристрої по кілька разів на день. Інтернет і соцмережі роблять свою справу, не залишаючи шансів акумулятору дожити до вечора.

OLED-дисплей

Дисплеї, виконані за технологією OLED, мають кілька перевагу перед LCD. По-перше, вони володіють більш широкими кутами огляду та кращими показниками контрастності. Крім цього, технологія органічних світлодіодів економічніша і забезпечує більш точну передачу кольору.

Force Touch

iPhone 6s може отримати дисплей «Force Touch», аналог якого використовується в смарт-годинниках Apple Watch. Він дає можливість пристрою розпізнавати не тільки місце натиску, але й силу: таким чином можна буде викликати різні контекстні меню без зайвих рухів.

Екран носимого комп'ютера Apple унікальний тим, що пропонує більше методів взаємодії з користувачем, відповідно, розробники змогли вкласти більше функціоналу в обмежений простір компактного гаджета. Після появи «Force Touch» в iPhone 6s програмісти зможуть знайти технології ще більше застосувань.

Водостійкість

Деякі виробники смартфонів верхнього цінового діапазону спеціалізуються на випуску захищених моделей і підносять цю особливість, як основну перевагу своїх пристроїв перед конкурентами. Наприклад, лінійка комунікаторів Sony Xperia може похвалитися підвищеною герметичністю, що дозволяє не пропускати всередину пил і витримувати занурення у воду. Чому б і Apple не забезпечити новий iPhone цією опцією?