Apple випустила iOS 9.3.2 beta 2 для iPhone, iPad і iPod touch

2018-04-30

У середу Apple випустила другу збірку iOS 9.3.2 для розробників. Прошивка, спрямована на подальшу оптимізацію роботи iPhone, iPad і iPod touch, вийшла через два тижні після першого бета-релізу.

Новий випуск, як і попередній, є технічним оновленням і не приносить значних змін. В ньому розробники зосередилися на покращені внутрішніх механізмів роботи операційної системи. Номер iOS 9.3.2 Developer beta 2 – 13F61, розмір накопичувального оновлення становить близько 60 МБ.

У випадку з iOS 9.3.2 мова йде про підвищення продуктивності, збільшення стабільності ОС в цілому і інших важливих деталях. Тестування прошивки показало хорошу продуктивність: навіть на етапі тестування вона обходить стабільну версію операційної системи iOS 9.3.1 на iPhone 5s і iPhone 6.

Крім іншого в iOS 9.3.2 розробники виправили помилку, яка викликає проблеми в роботі Game Center. Збій спостерігався ще в iOS 8 і багато популярних ігор: при спробі запустити програму екран заливає білим кольором і додаток перестає відповідати на дії. У публічній бета-версії iOS 9.3.2 функції Game Center працюють без проблем — сервіс можна запустити всередині  гри і окремо в додатку.

Завантажити iOS 9.3.2 beta 2 можуть розробники, зареєстровані в Apple Developer Program. Для установки оновлення потрібно перейти в розділ Основні –> Оновлення ПЗ –> Завантажити і встановити. Мінімальні вимоги для iOS SDK 9.3 – комп’ютер з операційною системою не нижче OS X 10.9.3 (Mavericks) і новий Xcode 7.3 beta 1.

Про терміни релізу фінальної версії iOS 9.3.2 інформації поки немає. Попередній великий випуск iOS 9.3 тестувався на протязі трьох місяців.