Тім Кук запевнив, що безпровідні навушники AirPods не випадають з вух

2018-04-30

Глава компанії Apple Тім Кук запевнив, що «у AirPods немає проводів, а саме провода тягнуть навушники вниз, і вони випадають». Про це він заявив в інтерв’ю телекомпанії ABC, фрагмент якого вийшов в ефір у вівторок.

Глава корпорації впевнений, що нові безпровідні навушники AirPods, представлені компанією минулого тижня, не будуть випадати з вух. Вони надійно тримаються, заявив Тім Кук.

«Я носив їх вже протягом деякого часу. У мене вони ні разу за весь час використання не випадали», – відповів Кук на репліку журналіста, яка вказала, що, на думку багатьох користувачів продукції Apple, нові пристрої легко втратити. Глава компанії у зв’язку з цим пояснив, що «у AirPods немає проводів, а саме провода тягнуть навушники вниз, і вони випадають». Він зазначив, що навіть танцював в навушниках і вони надійно трималися у вухах.

«Все, що треба зробити, – відкрити футляр, в якому вони зберігаються, і вони автоматично підключаться до вашого телефону, iPad або якого-небудь ще пристрою», – запевнив Кук. За його словами, коли навушники виймають з вуха при відтворенні музики, то вона автоматично припиняється. «А коли їх повертають назад, то музика відновлюється», – вказав глава Apple. Повністю інтерв’ю вийде в ефір в найближчу добу.

Раніше Сьюзі Окх з MacWorld протестувала AirPods на презентації Apple, написала: «Я не тільки танцювала: я трусила головою, рухала її з боку в бік, розмахувала волоссям, стрибала на місця. Тоді я, напевно, виглядала досить нерозумно. Тим не менш, AirPods так і залишилися у мене в вухах. Навушники не випали і звучали досить голосно. Я практично не могла розібрати слів оточуючих, я повністю занурилася у прослуховування. Вражає».

Apple представила AirPods на спеціальній прес-конференції 7 вересня. Тоді ж вперше був показаний смартфон нового покоління iPhone 7. За даними представників Apple, без підзарядки AirPods можуть працювати 5 годин, а при використанні зарядного чохла – близько 24 годин.