Чому чутки про слабкі продажі iPhone X - неправда

2018-04-30


Нещодавно з'явилася новина про те, що iPhone X продається повільніше, ніж очікувалося. Судячи з повідомлення від BGR - це не так: на новий iPhone відмінний попит.

Посилаючись на дороговизну iPhone X, аналітик Чжан Бін припустив, що продажі смартфона складуть 35 мільйонів одиниць. Це на 10 мільйонів менше, ніж прогнозували деякі аналітики. Також, на Economic Daily News з'явилася новина про те, що Apple урізала замовлення компонентів через слабший, ніж очікувалося, попит на iPhone X. Все це призвело до різкого падіння акцій IT-гіганта на біржі.

По правді кажучи, тільки керівники Apple можуть точно знати про свої очікування. Крім того, безліч аналітиків вважає, що з продажами iPhone X все в порядку, зокрема, Джун Чжан стверджує, що слух про слабкі продажі занадто роздутий, якщо не зовсім недоречний.

Також Чжан заявив, що урізані замовлення на комплектуючі можуть стосуватися тільки iPhone 8 і iPhone 8 Plus, а не флагманського iPhone X:

«Ми підкреслюємо, що не бачимо 3D-сканерів або OLED-панелей, які є специфічними компонентами для iPhone X».

У зв'язку з цим, Чжан вважає, що продажі iPhone X залишаються солідними, і пристрій особливо добре продається в Китаї - країні, яка довгий час є однією з найважливіших для Apple. Зокрема, кажуть, що iPhone X продається краще, ніж iPhone 8, причому модель на 256 Гбайт більш популярна, ніж модель на 64 Гб.

Компанія Apple повинна опублікувати результати святкового кварталу в наступному місяці. Тільки тоді можна буде робити якісь висновки.