iPhone скопіював цікаву функцію iPad

2018-04-30

iPhone скопіював цікаву функцію iPad

Учора Apple випустила другу бета-версію iOS 11.4 з виправленням помилок і новими шпалерами в стилі (PRODUCT) RED ™. Крім того, стало відомо про ще одну цікаву функію.

Вона стала ексклюзивом для iPhone X і фірмового аксесуара Folio. Тепер екран флагмана Apple буде гаснути при закритті чохла і загорятися при відкритті. Загалом, робити те ж саме, що навчився витворяти iPad багато років назад.

iPhone X і iOS розуміють, коли потрібно включати або включати екран завдяки магнітній вставці Folio. Поки невідомо, чи з'явиться підтримка сторонніх аксесуарів з подібним механізмом, але це дуже ймовірно.

Apple випустила iOS 11.4 Beta 2 для розробників через два тижні після виходу першої бета-версії. В iOS 11.4 Beta 1 з'явилися синхронізація повідомлень через iCloud та підтримка AirPlay 2. Обидві ці фічі були анонсовані ще на WWDC 2017, майже рік тому, але все ще не стали доступні для користувачів.

Крім бета-версії iOS, Apple вчора випустила watchOS 4.3.1 beta 2 для Apple Watch, а також tvOS 11.4 beta 2 для Apple TV 4 та Apple TV 4K. watchOS початку попереджати користувачів про про те, що підтримка старих додатків зникне з виходом майбутньої версії системи. А в tvOS з'явилася підтримка AirPlay 2.