Apple зареєструвала торгову марку для ще не анонсованих бездротових навушників

2018-04-30

Першими про активність з боку Entertainment in Flight повідомили журналісти MacRumors. Зараз компанія має намір зареєструвати бренд AirPods в Сполучених Штатах. Заявка подана відповідно до 9 розділу міжнародної класифікації товарних знаків, під яку підпадають навушники, динаміки, мікрофони та інша звукова апаратура.

«Аудіокомпонентів і аксесуари, пристрої для звукозапису і відтворення, цифрові відеорекордери та плеєри, пристрої віддаленого управління, динаміки, навушники (головні і внутрішньоканальні), мікрофони, пристрої для запису і розпізнавання голосу, радіомодулі, випромінювачі і приймачі, портативні цифрові електронні пристрої та програмне забезпечення, пов'язане з ними; пристрої для бездротової передачі голосу, даних або зображення; електричні та електронні з'єднувачі, муфти, дроти, кабелі, зарядні пристрої, док-станції, інтерфейси і адаптери для використання з усіма з перерахованих товарів ».

В асортименті Apple представлено кілька бездротових навушників, але всі вони зареєстровані під брендом Beats. Є підстави вважати, що компанія готує нові фірмові бездротові навушники, тим більше, що Apple Watch не підтримують інші способи звуковідтворення.

Звичайно, ніяких прямих доказів зв'язку між Apple і Entertainment in Flight не існує. Тим більше, що перша часто самостійно подає заявки на реєстрацію торгових марок. Проте минулого Apple вже застосовувала аналогічну тактику з iPad, iPhone і Apple Watch, таємно реєструючи відповідні торгові марки від імені інших юридичних осіб.