Прагнення до досконалості: щоб ви змінили в новій Apple TV?

2018-04-30

Apple TV 2015 отримала безліч нових функцій в порівнянні зі своїм попередником.

Тепер це не просто перехідник між медіатекою, що зберігається в iCloud, пам'яті комп'ютера або iPhone з iPad, і великим екраном телевізора, як це було раніше.

Нова Apple TV - повноцінний мультимедійний центр, що відкриває доступ до тисяч фільмів, мільйонам треків і калейдоскопу ігор. Як кажуть у компанії, Apple TV надає новий сенс «ящику» і змушує вас зовсім по-іншому подивитися на ваш телевізор.

Але це, зрозуміло, в теорії. Що ж на практиці? На практиці ефективність приставки залежить від доступного на новій платформі контенту, а його кількість і якість сильно різняться від країни до країни. Крім того, далеко не все, на що розраховували потенційні покупці, було реалізовано в пристрої.

Так, у нової Apple TV відсутня підтримка додатки "Пульт ДУ» для дистанційного керування з мобільних пристроїв, з гаджетом не можна використовувати Bluetooth-клавіатури. Попередні моделі Apple TV підтримували дистанційний введення за допомогою мобільного додатка, що дозволяє використовувати для набору віртуальну клавіатуру iPhone і iPad. Це допомагало комфортно вводити будь-який текст. На жаль, дане додаток все ще очікує поновлення для четвертого покоління Apple TV. У числі інших обмежень Apple TV - відсутність підтримки 4K-відео і голосового помічника Siri для російськомовних користувачів.

Безумовно, приставка радує своїми можливостями, підтримкою шикарних ігор і додатків. Однак Apple є куди розвивати пристрій. Нижче список того, як компанія могла б поліпшити фірмовий телеприймач:

Підтримка 4K-відео.
Підтримка HDR-відео.
Режим відтворення з кінематографічною частотою 24 кадри / с.
Підтримка декількох пультів Apple TV.
Підтримка до чотирьох контролерів.
Підключення Bluetooth-клавіатур.
Siri російською мовою.
Оновлене додаток «Пульт ДУ» для iOS.
Оновлене додаток «Пульт ДУ» Apple Watch.
Авторизація на сервісах за допомогою iOS-пристроїв.
Оновлене додаток для Домашньої колекції.
Якби ви вирішили скласти список необхідних функцій для нової Apple TV, що б до нього включили?