ЗМІ: у 2017 році Apple випустить революційний пристрій для моніторингу здоров’я

2018-04-30

Останні кілька років Apple веде розробку пристрою, який зробить революцію у сфері охорони здоров’я. Про це пише Economic Daily News з посиланням на інформовані джерела.

Повідомляється, що виріб буде з високою точністю фіксувати всі зміни в людському організмі, які відбуваються протягом дня. Зокрема, пристрій зможе аналізувати частоту серцевих скорочень, вміст цукру в крові, пульс та іншу важливу інформацію.

В даний час Apple шукає постачальників, щоб реалізувати загадковий продукт. Корпорація з Купертіно представить новинку в 2017 році. У планах налагодити співпрацю з TSMC, Foxconn, TPK, Zhen Ding Technology і іншими компаніями.

Джерела не поділилися інформацією про форм-факторі майбутнього гаджета, проте відомо, що функція 3D Touch, доступний на смартфонах iPhone 6s і 6s Plus, зіграє вирішальну роль в новому пристрої.

Як відомо, в Apple Watch компанія зробила наголос на стеження за здоров’ям власника, і для цього пристрій обзавівся оптичним датчиком серцевого ритму. Знаходиться на руці електронний браслет безперервно контролює пульс власника і ряд інших параметрів організму.

Незважаючи на те, що пристрій оснащений датчиком серцевого ритму, Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських препаратів (FDA) заборонив Apple позиціонувати «розумні» годинники як медичний пристрій.