Екран iPad mini 4 навіть краще, ніж у iPad Air 2

2018-04-30


У минулому році Apple вдруге поспіль представила світу iPad mini 2. Фанати «Мініка» були вкрай розчаровані цією звісткою, адже лінійка Air, в свою чергу, отримала вельми істотне оновлення. Але в цьому році все стало на свої місця: 8-дюймовий планшет можна кваліфікувати як зменшену копію iPad Air 2.


Експерти DisplayMate провели повне і всебічне дослідження iPad mini 4. Вивчивши дисплей пристрою, вони прийшли до висновку, що «Мініка» за цим показником переплюнув навіть другий «Air» і став одним з кращих планшетів на ринку.

Колірний обхват SRGB в пристрої становить 101%. Крім того, коефіцієнт відображення від екрана тепер становить всього 2%. Всі попередні моделі iPad mini, до слова, володіли кольоровою гамою в 62% і не настільки якісно відображає.

Роздільна здатність дисплея залишилося на колишньому рівні, проте передача кольору і контрастність стали набагато краще. Яскравість нового iPad mini також збільшилася до 449 ніт. Все це стало можливим завдяки технології повної ламінації дисплея, а також впровадження покриття антивідблиску нового покоління.

«IPad mini 4, нарешті, став повноправним і шанованим членом сімейства iPad Retina. Мабуть, сам Стів Джобс міг би пишатися цим продуктом. Технічні характеристики екрану вражають, він став навіть краще, ніж в iPad Air 2. Останній має коефіцієнт відображення в 2,5%. Решта ж представники ринку «таблеток» можуть похвалитися лише 5-6% », - підвели підсумок фахівці DisplayMate.

Судячи з усього, Apple знову задає нову планку для конкурентів і самої себе. 

iPad mini 4 оснащений процесором А8 з тактовою частотою 1,5 ГГц і оперативною пам'яттю в 2 ГБ. При цьому товщина пристрою скоротилася до 6,1 мм в порівнянні з попередником.