Apple Watch визначають аритмію з точністю 97%

2018-04-30

Apple Watch визначають аритмію з точністю 97%

Дослідження, проведене розробниками Cardiogram і командою Каліфорнійського університету в Сан-Франциско, підтвердило високу точність серцевих вимірювань Apple Watch.

У дослідженні брало участь 9750 користувачів додатка Cardiogram. Вони надали більш 139 мільйонів вимірювань серцевого ритму. Аналіз показань був проведений за допомогою самонавчання нейронною мережею DeepHeart.

В результаті тесту фахівці встановили, що Apple Watch краще визначають аритмію, ніж KardiaBand - ремінець для годинника, сертифікований американським агентством з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів. KardiaBand визначає відхилення з точністю 93%, а Apple Watch - 97-98%.

Це не перше подібне дослідження. Раніше розробники Cardiogram проводили таке ж дослідження, але кількість  користувачів які брали участь була  меншою. Apple також співпрацює зі Стендфордським університетом. За допомогою пульсометра в Apple Watch компанія збирає і аналізує дані. Якщо у власника годинника  з'явиться ознака  миготливої ??аритмії, Apple Watch сповістять його про це.