Як вийти з іншого облікового запису користувача на Mac OS X, не вводячи пароль

2018-04-30

Рано чи пізно між двома або кількома користувачами, що працюють під різними обліковими записами на одному комп'ютері, виникають складнощі. У цьому матеріалі ми розповімо як вийти з чужого облікового запису Mac OS X не заходячи в нього.

У Mac OS X перемикатися між обліковими записами можна двома способами:

- Через вікно входу;

- Безпосередньо через меню облікових записів в рядку меню, відразу ж тапнувши по потрібному користувачу.

Такий механізм дуже зручний у повсякденній діяльності, але заковика полягає в тому, що швидко перемикаючись між обліковими записами ви не закриваєте сеанс, тим самим дозволяючи неактивним користувачам працювати в фоні, про що свідчить жовта галочка біля імені іншого користувача.

Начебто нічого не заважає, але при навантаженій роботі системи починає відчуватися брак ресурсів, які задіяні іншим обліковим записом. І тут ви хочете його відключити, скинувши непотрібний баласт, але нічого не виходить, так як щоб переключитися на інший обліковий запис необхідно ввести пароль користувача, якого може не бути поруч. Вихід із ситуації є, і досить простий.

Як вийти з іншого облікового запису користувача на Mac OS X без введення пароля

1. Відкрийте утиліту «Моніторинг системи» (через пошук Spotlight, натиснувши поєднання клавіш command + пробіл, або пройшовши в Finder - Програми - Утиліти).

2. У рядку меню виберіть меню Вид - Всі процеси.

3. У правому верхньому куті у віконці пошуку введіть параметр «loginwindow» (використовуйте точний синтаксис) і натисніть Return (Enter).

4. Виберіть рядок із запущеним процесом другого облікового запису. Ім'я облікового запису можна подивитися в колонці «Користувачі».

5. У лівому верхньому куті натисніть на хрестик.

6. У спливаючому вікні виберіть пункт «Завершити».

Щоб подивитися кількість ресурсів, споживаних тим чи іншим обліковим записом, просто двічі клацніть лівою клавішею миші по відповідному обліковому запису. З віконця інформації також можна закрити обліковий запис.

Таким чином, вам не знадобиться заходити в заблокований обліковий запис, щоб його закрити. Всі дані будуть збережені. А щоб вам не доводилося здійснювати такі маніпуляції просто перед закінченням роботи з Mac виходьте з свого облікового запису в меню  - Завершити сеанс «Ім'я користувача» ...