Apple впровадила технологію «звукових відбитків» iTunes Match для Apple Music

2018-04-30

Apple запустила нову технологію «звукових відбитків» для музичного сервісу Apple Music. Тепер при обробці музичного контенту служба використовує можливості iTunes Match.

Після оформлення підписки на Apple Music сервіс проходить кілька стадій. На першому етапі відбувається сканування локальної колекції музики на наявність відповідності пісень в магазині Apple, каталог якого налічує близько 30 мільйонів треків. Ті пісні, яких у базі не виявилося, завантажуються в хмару. Після того, як Apple Music порівняє фонотеку з iCloud, користувач може слухати музику через мережу на будь-якому пристрої.

Одна з найбільш частих скарг на музичний сервіс Apple зводиться до того, що музичні бібліотеки користувачів часто некоректно співвідносяться з аналогами в хмарі. За повідомленням видання The Loop, компанія Apple вирішила цю проблему.

Повідомляється, що без яких-небудь оголошень компанія почала впроваджувати технологію «звукових відбитків» iTunes Match. Раніше Apple використовувала для Apple Music менш точну версію, що використовує мета-дані, тому треки не завжди визначалися коректно. Дуже часто живий запис пісні у фонотеці могла бути замінена звичайною версією, акустичне виконання – студійним треком і так далі. Завдяки новій технології дана проблема повинна піти в минуле.

Якщо у користувача є музичні композиції, невірно визначені попередньою версією iTunes Match, нова версія перевизначити їх коректно. У будь-якому випадку, завантажені в фонотеку копії треків віддалятися не будуть.