8 прихованих функцій Apple Watch

2018-04-30

8 прихованих функцій Apple Watch

Однією з головних особливостей Apple Watch став дисплей, що розпізнає силу натискання. При цьому багато користувачів забувають про її існування або не завжди знають, де її можна застосувати. Розповідаємо про можливості технології Force Touch.

Видалення нагадувань
Центр повідомлень в розумних годиннику Apple, також як і на iPhone нерідко перетворюється в нескінченний список нагадувань і повідомлень. І від них хочеться скоріше позбутися. Щоб не видаляти їх по одному, можна просто натиснути на дисплей і натиснути на кнопку, що з'явилася «Очистити все».

Створення та видалення циферблатів
В Apple Watch можна створювати свої унікальні циферблати. Для цього потрібно відкрити програму «Фото» на годиннику, вибрати потрібний знімок і натиснути на дисплей. Потім залишається натиснути на кнопку, що з'явилася «Створити циферблат».

Відправлення повідомлень
Багато власників Apple Watch навіть не знають, що за допомогою годинника можна не тільки читати повідомлення, але і відповідати на них. Якщо використати програми «Повідомлення» або «Пошта» і натиснути на дисплей, то з'явиться кнопка «Нове повідомлення». Після натискання на неї відкриється поле для введення листа. Тут же його можна продиктувати і відправити адресату.

Стрімінг музики на пристрої з підтримкою AirPlay
Ті, у кого є Apple Watch, напевно слухають музики через Bluetooth-навушники. При цьому багато хто навіть не підозрюють, що улюблені пісні можна транслювати на будь-яку колонку, яка підтримує AirPlay. Для цього потрібно відкрити плеєр, натиснути на дисплей і натиснути на кнопку AirPlay.

Відправка геопозіціі
За допомогою Apple Watch можна швидко поділитися своїм місцезнаходженням. Для цього потрібно відкрити програму «Повідомлення», відкрити чат і натиснути на дисплей. З'явиться приховане меню з додатковими опціями. Серед них є кнопка, яка відправляє геолокацію співрозмовнику.

Відображення програми у вигляді списку
За замовчуванням всі програми в годинах показуються у вигляді «сітки». Щоб це змінити, достатньо натиснути на дисплей і вибрати потрібний стиль.

Відображення погодинного прогнозу погоди і ймовірності випадання опадів
Стандартний додаток «Погода» показує приблизну погоду на весь день. Якщо натиснути на дисплей, то з'являться підміню з іншими режимами перегляду погоди. Наприклад, погодинний прогноз.

Дистанційне керування камерою
Ймовірно, власники Apple Watch використовують їх для управління камерою iPhone. При цьому не всі знають, що так само можна включити HDR-режим, спалах і навіть функцію Live Photo. Досить натиснути на дисплей годин, коли запущено додаток «Камера».

Це далеко не всі можливості Force Touch в Apple Watch. Майже в кожному додатку ховаються додаткові функції і меню. Достатньо лише злегка натиснути на дисплей і можливості годинника значно зростуть.