Apple Watch 2: перші огляди і враження

2018-04-30

7 вересня Apple явила світові нове покоління «розумних» годинників Apple Watch Series 2. Новинка отримала повністю водонепроникний корпус, здатний витримати занурення на глибину до 50 метрів.

Найбільша новина тут — той факт, що Apple менше ніж за рік зуміла пробитися в топ-рейтинг виробників годин (а це ринок надзвичайно консервативний). І ось — друге покоління.

Гаджет отримав повністю водонепроникний корпус на глибині до 50 метрів. Для цього інженерам довелося переробити мікрофон годин, що «виштовхує» воду. Крім того, аксесуар оснастили новим двоядерним процесором S2 і графічним чіпом, а також у два рази більш яскравим дисплеєм і вбудованим модулем GPS.

Дизайн і габарити годин не зазнали істотних змін, але тепер користувачам будуть доступні також годинник у керамічному корпусі, а не тільки алюмінієвому і сталевому. Крім того, Apple представила кілька нових ремінців, у тому числі у партнерстві з Hermes. Любителям бігу буде доступна спеціальна версія гаджета від Nike.


Як і раніше Apple Watch випускаються у версіях розміром 38 мм або 42 мм. Годинник лінійки Series 2 будуть доступні в алюмінієвому корпусі кольору «рожеве золото», «сірий космос», золотого або сріблястого, а також в корпусі з нержавіючої сталі кольору «чорний космос» або сріблястого