Фахівці найбільшого R & D-центру Apple в Японії будуть працювати над iCar

2018-04-30

Відзначають, що Apple імперія планує здійснювати в Японії передові дослідження і розробки. Проект здійснюють за підтримки уряду, який «прагне розвинути ланцюжок постачальників і надати поштовх новим технологічним інноваціям на тлі стагнації місцевої електронної промисловості».

В Apple з цього приводу дали такий коментар: «Ми раді розширити нашу діяльність в Японії шляхом формування нового центру технічної розробки в Йокогамі, який створить безліч робочих місць».

Чотириповерхова будівля займатиме площу в 270 000 квадратних футів (25 000 м2). Це буде найбільший в Азії науково-дослідний центр американської корпорації. Він буде повністю забезпечений поновлюваними джерелами електроенергії, а дах будівлі частково покриють рослинами. «Зелений» дах матиме ефект ізоляції, допомагаючи знизити кількість енергії, необхідної для нагрівання приміщення взимку і охолодження влітку.

Інші подробиці про новий проект Apple поки невідомі. Передбачають, що фахівці науково-дослідного центру в Йокогамі будуть займатися перспективними технологіями в галузі електроніки та будуть задіяні в проекті електромобіля Apple.

Експерти відзначають, що створення великого R & D-центру в Країні Сонця, що Сходить можна пояснити послабленням єни в відношенні до американського долара. За рахунок цього Apple зможе істотно скоротити витрати на дослідницькі роботи.