Apple розіслала запрошення на презентацію 9 вересня

2018-04-30

Apple традиційно не називає тему прес-конференції, однак натякає, використовуючи прикладене до запрошення зображення з написом Hey Siri, give us a hint («Гей, Siri, дай мені підказку»). Цього разу на інвайті зображений логотип компанії з елементом інтерфейсу голосового помічника iOS 9.

Цього року презентація iPhone пройде не в Центрі мистецтв Йерба Буена, а на сцені Bill Graham в Сан-Франциско. Захід розпочнеться о 10 ранку за місцевим часом (20:00 за Києвом).

Відповідно до неофіційної інформації, що з'явилася в останні місяці, Apple на конференції представить одразу дві нові моделі смартфонів - iPhone 6s і iPhone 6s Plus. Пристрої отримають сенсорний екран Force Touch, який здатний визначати силу натискання, новий процесор Apple A9, 2 ГБ оперативної пам'яті і 12-мегапіксельну основну камеру. Зовнішній вигляд апаратів не буде істотно відрізнятися від iPhone 6 і iPhone 6 Plus.

Крім смартфонів очікується поява оновленої телевізійної приставки Apple TV з підтримкою Siri та магазину додатків App Store. Анонс iPad Pro вважають можливим не раніше, ніж в жовтні.

Ймовірно, iPhone 6s і iPhone 6s Plus, як і решта продуктів Apple останнього часу, з'являться на ринку країн першої хвилі (США і низка найбільших держав Європи) через приблизно півтора тижні після презентації - імовірно 18 вересня. Це підтверджує і поведінка самої Apple минулих років. Раніше всі iPhone (за винятком iPhone 4) виходили після презентації в першу п'ятницю, а iPhone 4s, iPhone 5 і iPhone 6 - в другу.

Реліз фінальної версії iOS 9 очікують між 10 і 20 числами вересня.