Презентація iPhone 8 може відбутися вже невдовзі: ЗМІ назвали дату

2018-04-30

Презентація iPhone 8 може відбутися вже невдовзі: ЗМІ назвали дату

Презентація нового смартфона Apple, який, імовірно, отримає назву iPhone 8, відбудеться 12 вересня. А продажі новинки офіційно стартують близько 22 вересня. 

За останній час надійшло безліч повідомлень від різних джерел – від постачальників до стільникових операторів – і в цілому можна уявити, як виглядатме новий флагманський смартфон Apple. 

Очікується, що iPhone 8 отримає OLED-екран розміром 5,8 дюйма і стане найбільшим у лінійці смартфонів американської фірми: екран iPhone 7 Plus володіє розміром 5,5 дюйма. За даними експертів, екран займатиме всю передню панель смартфона без розмежувальних смуг по краях. В якості одного з найпомітніших нововведень називається відсутність кнопки Home – її функції виконуватиме "віртуальна" кнопка, яка є частиною екрану. 

За однією з версій, новий смартфон використовуватиме технологію розпізнавання осіб для ідентифікації користувачів замість технології Touch ID, яка визначає господаря пристрою за відбитком пальців. 

Щодо обсягу пам'яті iPhone 8, то тут чутки різняться. Китайське видання Geekbar стверджує, що стартова модель отримає 64 гігабайти пам'яті, а найдорожча – 512 гігабайт, що є рекордним показником для смартфонів Apple. Інші джерела говорять про те, що буде всього дві версії смартфонів – з 128 і 256 гігабайтами пам'яті. 

Окрім того, є інформація про те, що смартфон буде оснащений технологією бездротової зарядки. 

Щодо вартості iPhone 8, то за даними джерел, ціни на флагманський смартфон стартуватимуть від 1000 доларів або навіть 1100 доларів. 

Є ймовірність, що Apple одночасно представить оновлення існуючих моделей iPhone, назвавши їх iPhone 7s та iPhone 7s Plus. Серйозних нововведень чекати не варто: вони традиційно отримають невеликі поліпшення, що стосуються швидкості роботи, характеристик камери або батареї.