Apple Watch другого покоління вийдуть не раніше, ніж влітку 2016 року

2018-04-30

На думку більшості експертів, появу нової генерації електронного браслета Apple варто очікувати в другій половині 2016 року. Такий висновок було зроблено на основі результатів продажу Apple Watch, наданих китайськими постачальниками.

Оригінальна модель Apple Watch дебютувала на ринку у квітні. До кінця нинішнього року Apple реалізує не менше, ніж 15 млн смарт-годинників, а вже наступного року прогнозують, що перше покоління Apple Watch буде продано в обсязі 45 млн одиниць. На тлі успішного продажу пристрою виробник навряд чи стане поспішати з випуском нової моделі, впевнені аналітики.

Згідно з джерелами, Apple Watch 2 збереже специфікації дисплейної панелі, але стане тоншим і легшим. Останнім часом на ринку з'являється все більше «розумних» годинників з круглими екранами, тим не менш, Apple не піддалася цьому тренду. У 38-мм версії Apple Watch 2 буде використовуватися прямокутна панель P-OLED діагоналлю 1,32 дюймів і роздільною здатністю 340 ? 272 пікселів, а в більшої моделі з 42-мм корпусом - 1,5-дюймовий екран з роздільною здатністю 390 x 312 пікселів.

За чутками Apple провела дослідження ринку і з'ясувала, що більшість нинішніх користувачів Apple Watch задоволені тривалістю автономної роботи. У середньому в кінці дня батарея пристрою зберігає 30-40% заряду. А тому компанія вирішила не збільшувати ємність акумулятора в Apple Watch 2, зосередившись натомість на більш важливих аспектах.

Відомо, що друге покоління Apple Watch отримає вбудовану камеру, завдяки якій користувачі зможуть здійснювати відеодзвінки по FaceTime. Також буде реалізована підтримка FaceTime Audio, що з'явилася в операційній системі watchOS 2.0. Нові Apple Watch стануть менш залежними від iPhone і будуть оснащені поліпшеним Wi-Fi, а от GPS у переліку характеристик так і не з'явиться.