Фотофакт: більше тисячі людей прийшли подивитися відкриття Apple Store в новому Всесвітньому торговому центрі

2018-04-30

У вівторок в Нью-Йорку відкрився  Всесвітній торговий центр. Сталося це вперше після атаки 11 вересня 2001 року. Одночасно відкрив двері новий Apple Store, в якому були реалізовані багато нових можливостей і послуг, впровадження яких планується здійснити у роздрібних магазинах у всіх країнах світу. Захід відвідала керівник департаменту роздробу і онлайнових продажів Apple Анджела Арендтс.

«Ми раді внести хоч і невеликий внесок у переродження Всесвітнього торгового центру, – заявила Арендтс. — Ми з радістю обслужимо всіх, хто буде відвідувати, жити і працювати в нашому чудовому співтоваристві».

Арендтс зазначила, що Apple не просто вдосконалює дизайн Apple Store, а змінює їх призначення і роль у суспільстві, оскільки компанія не тільки продає продукцію, але і навчає, а також підтримуємо відвідувачів. Відкриття нового Apple Store у Всесвітньому торговому центрі дозволить компанії і далі будувати свій імідж на позиціонуванні продукції як люксового бренду, зазначила топ-менеджер. У новому Apple Store буде працювати 270 співробітників.