Що говорили критики про перший iPhone вісім років тому?

2018-04-30

8 років тому почалася історія одного з найуспішніших у світі продуктів: 9 січня 2007 засновник Apple Стів Джобс представив новинку, котра повністю змінила світ. Саме iPhone зробив революцію у світі гаджетів, а також вплинув на процес глобалізації. Однак після анонсу пристрій викликав шквал критики від експертів і користувачів в Мережі. Видання WatchAware зібрало негативні коментарі на оригінальний iPhone.

Користувачі були обурені відсутністю стилуса і наявністю сенсорного дисплея у всю передню панель пристрою.«Кнопки на тачскрін? Ви що? Це ніколи не запрацює », - пише один з читачів Engadget. «Я віддам перевагу набору повідомлення пальцем на клавіатурі, ніж якимись дивними тапами на екрані», - погоджується з ним інший.

Багато хто був упевнений, що у гаджета буде низький час автономної роботи. «І так, який час роботи акумулятора у цієї штуки? Величезний 3,5-дюймовий дисплей = немає місця для батареї = погано для часу роботи », - аргументує користувач. Деякі висловили прихильність іншим моделям. Так, один заявив, що продовжить використовувати Samsung A707, оскільки у нього невеликий, але надійний екран, а інший зазначив, що iPhone створений для «розмов і розваг», але не має переваг перед пристроями на Windows Mobile.

Критиці піддалися і обсяг пам'яті iPhone («всього 8 ГБ ?!»), програмна платформа, яка на їх думку, вразлива для вірусів, і тим, що Apple витратила надто багато часу на розробку одного смартфона. «Samsung і Motorola випускають нові телефони кожні кілька місяців, LOL, - пише Кріс. - Постійно розвиваються і стають краще ».

Незважаючи на критику, саме iPhone став причиною того, що такі знамениті бренди, як Nokia, Motorola пішли в тінь, а колись успішна BlackBerry швидко втратила колишні позиції. До даного моменту Apple випустила вже десять версій смартфона: iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S і iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6 і iPhone 6 Plus, кожен з яких виявився успішнішим будь-якого іншого мобільного пристрою на ринку.