iPad Pro другого покоління з’явився на живих фотографіях

2018-04-30

12,9-дюймовий планшет iPad Pro вийшов восени минулого року. Тобто через півтора місяці виповниться рік з моменту офіційної презентації планшета, тому варто очікувати появи його приймача.

У Мережі з’явилися неофіційні фотографії, на яких зображений iPad Pro 2. Пристрій з модельним номером MH1C2CD/F являє собою LTE-версія планшета. Судячи за обсягом доступної пам’яті – 12 ГБ – мова йде про прототипі. Цього обсягу достатньо для завантаження операційної системи та програмного забезпечення для налагодження і тестування пристрою.

iPad Pro 2 працює під управлінням останньої бета-версії iOS 10, випущеної раніше в цьому місяці.

Самий витік не дозволяє зрозуміти, які можливості запропонує iPad Pro другого покоління. Також знімки дають слабке уявлення про зовнішність нової «прошки». За попередньою інформацією, новинка базується на процесорі Apple A10X, оснащена покращеною камерою і дисплеєм з технологією автоматичної корекції колірної температури True Tone.

Інформатори уточнюють, що масове виробництво iPad Pro 2 розпочнеться восени. Враховуючи реалії ринку планшетів і специфічність цього пристрою, реліз моделі можна очікувати в жовтні або листопаді цього року.

Всім, хто розглядає можливість покупки iPad Pro, варто тримати в голові можливість дебюту нової моделі «професійного» планшета Apple.