Apple представила новий iPod touch з 8-мегапіксельною камерою, 64-бітовим процесором A8 і 128 ГБ пам'яті

2018-04-30

У iPod touch шостого покоління вбудований 64-бітний процесор A8 рівня настільних комп'ютерів, розроблений Apple. Завдяки цьому продуктивність збільшилася до шести разів у порівнянні з моделлю попереднього покоління, а швидкість графіки виросла до 10 раз - тепер ігри працюють швидше і виглядають ще реалістичніше. Час роботи від акумулятора не змінився - до 40 годин відтворення музики і до 8 годин відтворення відео.

«IPod touch надає покупцям по всьому світу доступ до Apple Music, App Store і передової мобільної операційної системи iOS  - заявив Грег Джосвіак, віце-президент Apple з продуктового маркетингу iPhone, iPod і iOS. - Завдяки таким значним успіхам, як чіп A8 і 8-мегапіксельна камера iSight, покупці можуть грати в захопливі ігри, робити ще якісніші фотографії, слухати улюблену музику, дивитися телепередачі та фільми ».

Пристрій отримав вдосконалену камеру iSight з роздільною здатністю 8 мегапікселів і підтримкою режиму сповільненої і серійної зйомки. Завдяки трьохразовому зростанню швидкості Wi-Fi користувачі можуть спілкуватися з друзями та близькими через FaceTime і легко завантажувати фільми і телепередачі.