iOS 10 дозволяє замінювати слова на смайлики в чатах

2018-04-30

Найбільший реліз найдосконалішої у світі мобільної операційної системи iOS 10 налічує кілька сотень великих і не дуже змін. Нова платформа Apple відрізняється «розумним» віртуальний асистентом Siri, який підтримує нові функції QuickType, у тому числі варіанти введення з урахуванням контексту (місцезнаходження, контакти, події в календарі) і продуктивний введення тексту з підтримкою різних мов без перемикання розкладки.

Одна з можливостей технології QuickType в iOS 10 дозволяє швидко перетворювати набрані слова у смайли. Можна урізноманітнити листування в месенджерах і соцмережах.

У iOS 10 Apple є два способи заміни слів на емодзі. Перший дозволяє замінювати фрази по мірі набору. Коли ви завершите введення слова, для якого є аналог у вигляді барвистої піктограми, у рядку підказок пропонується відповідний символ: дощ, сніг, піца, собака, будинок, фрукти і т. д. Досить натиснути на слово, і в тексті з’явиться смайлик.

Другий спосіб дає можливість швидко замінити смайлики у вже набраному реченні. Якщо ви набрали цілу фразу, потрібно лише перемкнути розкладку з емодзі. В результаті слова, для яких є заміна, будуть підсвічені помаранчевим кольором. Натисканням по ним, можна швидко розставити смайлики в тексті.

На поточний момент Apple випустила три бета-версії iOS 10, остання дебютувала 18 липня. У збірці виправлені помилки попереднього релізу та внесено ряд виправлень в інтерфейс. Серед основних нововведень iOS 10 beta 3: новий звук клавіатури, нові налаштування для вимови та підтримки для Siri, виправлена помилка iMessage, що дозволяє читати повідомлення без розблокування гаджетів, покращений Центр повідомлення на iPad.