Презентація Apple: чому захід пройде у величезному залі на 7000 глядацьких місць

2018-04-30

9 вересня відбудеться грандіозний захід, якого чекають мільйони шанувальників Apple по всьому світу. Презентації «яблучної» компанії завжди славилися стриманістю і граничною скрупульозністю в деталях. З особливим ступенем консерватизму купертіновці вибирають і місця проведення таких важливих конференції. Наприклад, раніше це був або Центр мистецтв Йерба Буена, або власний кампус Apple в Кремнієвій Долині. На цей раз було вирішено провести презентацію у величезній будівлі Білл Грехем Цівік Аудіторіум в Сан-Франциско, котра може прийняти до 7000 чоловік - наприкінці 70-х років Apple представила тут комп'ютер Apple II. Що спонукало команду Тіма Кука знову вибрати для події настільки місткий зал? Не інакше, нас очікує щось захоплююче, причому, настільки, що для цього треба було скликати тисячі журналістів, шанувальників бренду, іменитих гостей зі світу технологій та представників ЗМІ для висвітлення заходу.

Для порівняння, Йєрба Буена здатний вмістити лише 700 осіб - у десять разів менше обраного для 9 вересня атріуму. Що говорити: навіть Центр Флінта, на який вибір припав торік для презентації iPhone 6 і iPhone 6 Plus, вміщує «всього» 2300 чоловік. І знову виникає питання, на честь чого намічається «уявлення» з подібного роду розмахом? У аналітиків є кілька правдоподібних версій.

Перша стосується оновленої телевізійної приставки Apple TV і власного потокового відео-сервісу від купертіновців. Для того, щоб дозволити глядачам повною мірою відчути всі принади новинок, Apple організовує кілька демонстраційних залів, де будуть встановлені дебютувавші пристрої. У першому залі, ймовірно, будуть показувати ігрові можливості телеприставки. Тут можна очікувати дивани з великими телевізорами і новими Apple TV для тестів. У другому, чим чорт не жартує, покажуть стрімінговий сервіс, причому, на допомогу гостям прийде відомий і порозумнішавший помічник Siri. Третє приміщення вмістить у себе так званий набір «HomeKit», в який інженери інтегрують Apple TV для більш зручного і комфортного досвіду використання.

Друга здогадка стосується музичного фестивалю, організованого за фінансової підтримки інвесторів Apple. Як правило, будь-яка презентація хлопців з Купертіно не проходить без концерту за участю відомих гуртів. Торік, наприклад, гостей анонса порадував колектив U2, а в минулому червні The Weeknd розважав присутніх на презентації iOS і OS X. Крім того, це відмінна можливість показати всьому світові, що прийдешній фестиваль Apple Music буде ще грандіозніше.

І, нарешті, третя версія заснована на недавніх чутках про редизайн фірмових магазинів Apple Store. Можливо, величезний семитисячний зал буде розділений на кілька демонстраційних зон, де кожна буде являти собою оновлену секцію магазину. Які саме зміни чекають нас, достеменно невідомо. Однак, за інформацією містобудівного комітету міста Мемфіса, штат Теннессі, Apple працює над впровадженням в інтер'єри магазинів роздрібної мережі натурального граніту, гігантських вікон і дубових столів. Останні, мабуть, призначені для розміщення Apple Watch.

А які у вас на цей рахунок є міркування? З якою метою Тім Кук вирішив орендувати такий великий зал? Нас чекає справжня революція, не інакше ...