Apple вирішила заряджати iPhone бездротовим способом - через динаміки і мікрофони

2018-04-30

За задумом творців мобільний пристрій може заряджатися індукційним способом, без використання додаткових індукційних котушок. Це можуть виконувати комплектуючі смартфона: динамічні головки, мікрофони, механізми зворотнього зв'язку.

«Котушка, що знаходиться в електронному пристрої, може функціонувати в двох режимах. У першому режимі котушку використовують за безпосереднім призначенням: переміщує мембрану для звуковідтворення, реєструє рух мембрани для фіксації звукових коливань, генерує одне або кілька лінійних переміщень. У другому режимі котушка може використовуватися для передачі або отримання енергії з другої котушки, вбудованої в інший електронний пристрій ».

Котушки в динаміках і мікрофонах є посередниками між зарядним пристроєм і акумулятором гаджета - наголошують в заявці. Ці процеси будуть відображатися на екрані мобільного пристрою.

Як відомо, більшості патентів Apple ніколи не судилося втілитися в життя. Для компанії це один із способів захистити авторським правом свої ідеї на випадок можливого використання їх у майбутньому. У випадку ж з бездротовою зарядкою технологія виглядає більш ніж реалістично. Тим більше, вона вже знайшла застосування в смарт-годинниках Apple Watch. Після доопрацювання вона цілком може бути реалізована в iPhone і iPad.