Apple через три місяці після початку продажу, як і раніше, не справляється з попитом на iPhone 6

2018-04-30

Apple через три місяці після початку продажу, як і раніше, не справляється з попитом на iPhone 6

Станом на 12 грудня в Apple Store було доступно 56% моделей iPhone 6 і iPhone 6 Plus, з'ясував аналітик Piper Jaffray Джин Манстер. У порівнянні з серединою листопада, рівень доступності Apple-комунікаторів помітно виріс, але поки не досяг 100%.

"Дефіцит спостерігається стосовно кожного нового покоління iPhone" - констатує Манстер. Початкові постачання телефонів Apple сильно обмежені, тому покупцям доводиться чекати по кілька тижнів, щоб придбати пристрій. Проблема посилюється в передноворічний період, коли продаж електроніки помітно зростає.

У минулому році Apple вирішила проблему дефіциту iPhone 5s на початку грудня. Цього року для досягнення балансу буде потрібно більше часу: до кінця року американський гігант комп'ютерної електроніки зможе запропонувати не більше 80% смартфонів iPhone 6 від необхідних обсягів.

Згідно з даними американського Apple Online Store, термін доставки iPhone 6 з об'ємом пам'яті від 16 до 64 ГБ становить від 1 до 3 робочих днів. Минулого тижня терміни поставки становили 3-5 днів, у листопаді - 7-10 днів.

За межами США ситуація з поставками iPhone покращилася, однак залишається нижче очікуваного рівня. У дев'яти регіональних представництвах Apple терміни доставки смартфонів скоротилися до 3-5 днів.