Процесор А12 значно підвищить швидкість і час роботи iPhone

2018-04-30

Інформація про продуктивності та енергоефективності нових процесорів Apple з'явиться тільки у вересні, але вже зараз можна говорити про підвищення швидкості на 20% і зниженні енергоспоживання на 40%.

І це лише мінімум того, що може досягти Apple. Реальні показники напевно виявляться вище. Ці значення засновані на інформації, отриманої від представників заводу TMSC, що виробляє мобільні процесори для iPhone і iPad.

Цього року TSMC переходить на 7-нанометровий техпроцес виробництва. Це означає, що відстань між елементами на процесорі буде ще менше, що позитивно позначиться на продуктивності чіпів, скоротить кількість виробленого тепла і збільшить енергоефективність.

Представники заводу повідомили, що 7-нанометровий FinFET техпроцес, на відміну від 10-нанометрового, може похвалитися збільшеною в 1.6 рази щільністю, більш високою швидкістю роботи в середньому на 20% і приблизно на 40% нижчим споживанням енергії.

Apple завжди славилася тим, що створювала найбільш популярні і сучасні процесори для своїх мобільних пристроїв. І корпорація точно не упустить можливості задіяти нову технологію, якщо вона вже готова до масового виробництва.

A12 стане серцем iPhone 2018 року. З чуток, Apple випустить одразу три моделі смартфона у вересні. 5.8-дюймовий, 6.1 дюймовий, 6.5-дюймовий. У деяких моделях може з'явитися підтримка двох SIM-карт і потрійна камера.