Apple стала повністю «зеленою» компанією

2018-04-30


Apple нарешті досягла своєї мети і змогла повністю відмовитися від невідновлюваних ресурсів.

100% енергії, яку споживає виробник iPhone, береться з відновлюваних джерел. Це означає, що корпорація не використовує природні ресурси, які мають певний ліміт і не можуть бути відновлені в майбутньому.

Компанія побудувала безліч вітряних млинів і ферм з сонячними батареями по всьому світу. Співробітники корпорації ретельно стежили за тим, щоб нова штаб-квартира Apple могла функціонувати виключно на «зеленій» енергії. Те ж саме і з дата-центрами. Всі вони обладнані сонячними панелями.

У 2010 році тільки 16% енергії, використовуваної Apple, добувалися з поновлюваних джерел. Всього за 8 років корпорація  змогла домогтися результату в 100%. Але на цьому компанія не зупиняється.

Представники Apple повідомили, що заводи і фабрики, з якими вони співпрацюють, також прагнуть повністю відмовитися від невідновлюваних ресурсів і незабаром досягнуть цього. При цьому варто відзначити, що ще навіть не всі магазини Apple Store підтримуються виключно «чистою» енергією.

Компанія Apple вже тривалий час приділяє багато уваги навколишньому середовищу і намагається обмежити кількість шкоди, яку вона завдає природі. Всі пристрої корпорації відповідають стандартам безпеки і несуть мінімальну загрозу людям та планеті.