Опубліковані скріншоти нового інтерфейсу Prisma

2018-04-30

Популярний  iOS-додаток Prisma найближчим часом змінить дизайн. У Мережу потрапили скріншоти нового інтерфейсу програми, яка стане доступна в App Store найближчим часом.

В оновленій Prisma користувачі зможуть застосовувати різні фільтри, залишаючись у межах одного екрану. З нової версії програми також приберуть всі «зайві» кнопки, що, як вважають розробники, зробить Prisma зручніше.

Додаток Prisma використовується для обробки зображень. З допомогою нейромереж воно «перемальовує» фотографії, стилізуючи їх під картини відомих художників. Для обробки знімків користувачам доступно 20 фільтрів. Очікується, що версія програми для Android, реліз якої запланований на першу половину липня, вийде вже з оновленим інтерфейсом.

Нагадаємо, додаток Prisma стало одним з найбільш скачуваних в App Store в десяти країнах: Росії, Білорусії, Естонії, Молдови, Киргизії, Узбекистану, Казахстану, Латвії, Вірменії та Україні. Як свідчать дані аналітики додатків App Annie, у додатку високий рейтинг (4,5) в трьох країнах: Росії, США та Німеччини.

У Україні запустили додаток 11 червня, і за цей час її скачали вже понад 650 000 разів. Експерти відзначають, що конкуренти — сервіс Instagram і фотододаток Masquerade — свого часу досягли таких результатів десь через місяць.

У понеділок стало відомо, що найближчим часом в Prisma з’явиться функція обробки відео. Перший час після запуску додаток буде працювати тільки з відео у форматі бумерангів, тобто з короткими циклічними роликами. Проте в подальшому розробники планують додати можливість модифікувати довгі відео.