Наступного тижня Apple представить новий iPod touch з 64-бітовим процесором і оновить iPod nano і iPod shuffle

2018-04-30

За відомостями французької ресурсу iGen наступного тижня Apple випустить нові моделі плеєрів iPod. Оновлення торкнеться всіх модифікацій мультимедійних програвачів, в числі яких iPod touch, iPod nano і iPod shuffle. Анонс новинок очікується 14 липня.

Інтерес до плеєрів iPod, які колись зробили Apple знаменитими на весь світ, в останні роки неухильно знижується. Люди не бачать необхідності в придбанні пристрою, здатного лише програвати музику. iPod touch тримається на плаву завдяки тому, що є найбюджетнішим гаджетом на iOS. Аналітики довгий час віщували закриття всієї лінії iPod як застарілого типу пристроїв.

Проте інсайдери поспішають спростувати ці думки. За інформацією отриманою французьким ресурсом, Apple готується представити наступне покоління iPod touch, яке проходить під позначенням N102 (замість N78 у iPod touch 5G), нові iPod nano з номером n31a (у нинішніх моделей n31) і iPod Shuffle (n12d замість n12b). Таким чином, Apple має намір серйозно оновити плеєр з 4-дюймовим тачскріном, тоді як інші моделі чекають лише незначні зміни. Одним з очікуваних нововведень в iPod touch 6G ресурс називає 64-бітний процесор.

До слова, в iTunes 12.2, який вийшов минулого тижня і в якому з'явилася підтримка Apple Music, виявилися графічні файли із зображенням різних версій iPod золотистого, темно-синього і рожевого кольорів. Цих квітів зараз немає в лінійці плеєрів Apple. Крім того, цих файлів немає в попередній версії iTunes, а значить навряд чи це старі заготівки, які розробники забули прибрати з програми.