Apple забула захистити Apple Watch від крадіжки

2018-04-30

Apple Watch - перший крок Apple на ринку розумних годинників. Багатьом подобаються ці годинники, але вони не позбавлені недоліків, які компанії належить доопрацювати. Те ж саме можна сказати про першу версію операційної системи Watch OS 1.0. Ми не знаємо про плани Apple на оновлення ПЗ Apple Watch, проте воно однозначно потребує оновлення. Деякі недоліки слід виправити, а деякі відсутні функції пора б додати, наприклад - Activaton Lock.

Activation Lock ще з iOS 7 робить наші iPhone марними цеглинами для злодіїв. Якщо ваш iPhone потрапить у чужі руки, без вашого пароля від Apple ID ніхто не зможе ним скористатися. Статистика показує, що з появою цієї функції кількість крадіжок iPhone скоротилися у великих містах. iPhone крадуть менш охоче, але як йдуть справи з Apple Watch?

А з Apple Watch справи йдуть зовсім інакше. Годинники зберігають у безпеці ваші персональні дані, і вони не потраплять до рук сторонніх. Однак якщо ваші годинники виявилися у злодія, він без зусиль зможе скинути всі ваші налаштування і синхронізувати годинник з новим iPhone. Годинники не спитають ваш пароль від Apple ID, вони просто почнуть працювати з новим пристроєм.

З якої причини Apple не захистила Apple Watch від крадіжки за допомогою Activation Lock - не зовсім зрозуміло. Так, годинники не мають самостійного виходу в Інтернет, щоб перевірити правильність ваших облікових даних, однак вони практично не живуть без зв'язку з iPhone, і напевно Activation Lock міг би ужитися в корпусі Apple Watch. Поки ж вони є ласим шматочком для злодіїв.