Siri врятувала життя 18-річному американцю, на якого впала вантажівка

2018-04-30

18-річний хлопець займався ремонтом вантажівки в своєму гаражі. Автомобіль був піднятий на домкрат і в один момент зірвався. Двотонна машина впала на свого власника, затиснувши йому обидві руки. Ніхто не відкликався на крики про допомогу, а сам потерпілий ніяк не міг вибратися з-під автомобіля.

Намагаючись звільнити руки, американець раптом почув голос Siri, що пролунав з задньої кишені його штанів. Зрозумівши, що це єдиний шанс на порятунок, молода людина знову спробувала запустити голосовий помічник, і через кілька хвилин йому це вдалося. Він викликав службу 911. Незабаром на допомогу постраждалому прибула бригада рятувальників.

Варто сказати, що це не перший випадок, коли iPhone приходить людям на допомогу. У травні цього року смартфон врятував британця від кульового поранення. В нього стріляли зловмисники, проте, на щастя, в його нагрудній кишені виявився iPhone, який зупинив кулю.

У серпні минулого року звернення до Siri стало доказом вбивства. 20-річний злочинець після скоєного не зміг придумати, куди заховати тіло, і звернувся за допомогою до свого iPhone.