Recode: презентація нових Mac відбудеться 27 жовтня

2018-04-30


Чутки про нове покоління MacBook Pro з сенсорною OLED-панеллю замість функціональних клавіш в ЗМІ ходять вже давно, однак до офіційного анонсу цього пристрою поки справа не дійшла. Друга осіння презентація новинок компанії Apple, включаючи довгоочікувану «Прошку», відбудеться 27 жовтня. Про це в середу повідомило видання Recode з посиланням на інформовані джерела. Раніше журналісти Recode точно передбачили дату показу смартфонів iPhone 6, 7 і  Apple Watch.

Apple, вже традиційно проводить восени дві спеціальні прес-конференції. Перша присвячена оновленню смартфонів iPhone, друга - планшетів IPad. У 2012 році компанія проводила презентацію 23 жовтня, в 2013-му - 22 Жовтня, в 2014-му - 16 Жовтня. Цього року подія має пройти у четвер, 27 жовтня.

Презентація відбудеться в штаб-квартирі компанії Apple. Подія, як зазначається, пройде в самому серці компанії - актовому залі Town Hall Auditorium головного офісу компанії Apple. З огляду на розміри відведеного приміщення, відвідати даний івент зможуть лише кілька сотень людей. Втім, з історії відомо, що чисельність залу мало впливає на масштаби події - в 2008 році в Town Hall були анонсовані ноутбуки MacBook з корпусом Unibody, в 2010 році проведена прес-конференція, присвячена проблемам з антеною iPhone 4, а в 2012 представлені IPad mini і IPad 4.

На цей раз компанія Apple повинна показати нове покоління MacBook Pro. Подробиці про майбутні новинки в лінійці «яблучних» комп'ютерів напередодні опублікував ресурс Macotakara. У нових ноутбуках, якщо вірити інсайдерам, залишаться лише порти USB-C і Thunderbolt 3, а звичних USB-A і Thunderbolt 2 не буде. До того ж подейкують про зникнення і фірмового роз'єму для зарядки MagSafe.

Зміни в ноутбуках MacBook Pro стануть найбільш значущими в цій лінійці за останні чотири роки. Найважливішим нововведенням стане поява сенсорного OLED-дисплея, який розміститься над клавіатурою і замінить верхній ряд функціональних клавіш. Місце фізичних кнопок займуть іконки, відповідні активному додатку.

MacBook Pro нового покоління буде значно тонше, ніж теперішні моделі. Крім цього, в лептопах Apple, вперше з'явиться сканер відбитків пальців - як в iPhone і IPad.

Крім того, повідомляється про плани відмовитися від випуску 11-дюймових MacBook Air. 13-дюймова модель залишиться в асортименті компанії.