У iOS 10 з’явилася можливість змінювати пріоритет завантаження додатків з App Store

2018-04-30

У iOS 10 у користувачів пристроїв з підтримкою 3D Touch з’явилася нова опція для управління завантаженнями додатків. Мова йде про скачування і установку програм при відновленні гаджетів з резервної копії.

Користувачі смартфонів iPhone 6s і iPhone 6s Plus, що підтримують функцію розпізнавання сили натискань 3D Touch, після установки iOS 10 beta 1 виявили нову особливість роботи App Store. Якщо в момент відновлення даних з резервної копії натиснути на іконку ще незавантаженої програми з невеликим зусиллям, з’явиться опція «Пріоритетне завантаження». Вона наділяє вибраній програмі вищий пріоритет у порівнянні з іншими іграми та програмами, що дозволяє швидше скачати на iPhone і iPad потрібний контент.

Власникам пристроїв, що не підтримують технологію 3D Touch, дана функція не доступна. Деякі користувачі сподіваються, що до фінальної версії iOS 10 і у них з’явиться така можливість, проте ймовірність цього невелика. Так, Apple включила режим трекпеда в iOS 9 тільки для смартфонів iPhone 6s і iPhone 6s Plus. У бета-версіях платформи режим виділення тексту працював на всіх iPhone, але GM-релізі компанія виключила цю функцію, залишивши її ексклюзивом для флагманських моделей.

Попередня версія iOS 10 вже доступна для учасників програми iOS Developer Program. Загальнодоступну бета вийде для користувачів в липні. Фінальний реліз iOS 10 відбудеться восени в якості безкоштовного оновлення для iPhone 5 і новіше, всіх моделей Air iPad і iPad Pro, iPad 4-го покоління, iPad mini 2 і новіше, iPod touch четвертого покоління.