Apple орендувала в Сан-Франциско полігон для випробування автономної системи водіння «iCar»

2018-04-30

За повідомленням газети Apple проявляє інтерес до спеціального полігону GoMentum Station, розташованому на території військово-морської бази в затоці Сан-Франциско. Відзначають, що інженери компанії мають намір випробовувати автономну систему водіння «iCar». У випробуваннях візьмуть участь прототипи автомобіля, оснащені всілякими сенсорами і камерами.

«Цей полігон ідеально підходить для випробувань автомобілів з автопілотом. Він дозволяє відтворити безліч варіантів дорожніх ситуацій, у тому числі і міські умови », - розповів автомобільний експерт.

Інформацію про те, що Apple цікавилася GoMentum Station, підтвердив власник майданчика Ренді Івасакі, який відмовився прокоментувати питання про угоду, яку він має підписати з компанією.

За даними німецької преси, глава корпорації Apple Тім Кук та інші керівники недавно зустрічалися з представниками BMW в Лейпцігу і відвідали виробничу лінію гібридного автомобіля BMW i3. Саме цей автомобіль може лягти в основу «iCar», вважають експерти.

Згідно з попередніми даними Apple працює над власним електромобілем, однією з відмінних рис якого має стати сучасний автопілот.

Раніше повідомляли, що автомобіль від Apple з'явиться до 2020 року. Цю часову межу можна вважати бажанням компанії однією з перших вийти на цей ринок - ряд виробників говорять про те, що самоврядні автомобілі почнуть з'являтися не раніше, ніж до цього терміну.