ЗМІ: Apple представить безрамковий 10,5-дюймовий IPad Pro на початку квітня

2018-04-30

ЗМІ: Apple представить безрамковий 10,5-дюймовий IPad Pro на початку квітня

Вже ні для кого не секрет, що компанія Apple готується оновити лінійку планшетів IPad. Напередодні повідомлялося, що компанія може представити пристрої з 20 по 24 березня. Однак за уточненими даними, презентація повинна пройти на початку квітня в новій штаб-квартирі Apple Park.

Про те, що компанія Apple збирається відзначити відкриття нового гігантського офісу Купертіно на початку квітня презентацією новинок, розповіли в DigiTimes . За даними співрозмовників видання, серед представлених моделей буде новий 10,5-дюймовий IPad Pro з ультратонкими рамками. 

Чутки про анонс нових «яблучних» продуктів з 20 і 24 березня здаються менш правдивими, так як в цьому випадку Apple, вже б розіслала запрошення ЗМІ. Тому інформація про захід на початку квітня здається більш достовірною. 

Головним героєм весни повинен стати 10,5-дюймовий IPad Pro з радикально новим дизайном. Інженери Apple поставили собі за мету розмістити більш просторий дисплей в корпусі колишнього розміру. Для цього довелося радикально зменшити рамки навколо екрану. 

При цьому новий 10,5-дюймовий IPad буде декілька тонший останніх моделей IPad - 7,5 мм замість 6,1 мм. Приблизно така ж товщина була у першого IPad Air. Свого часу планшети Apple, вже жертвували товщиною заради нових технологій: вийшовши навесні 2012-го IPad 3 з Retina-екраном був на 0,6 мм товстіший, ніж IPad 2.