Apple виклала на YouTube презентацію iPhone 7, Apple Watch 2 і AirPods

2018-04-30

Через два дні після завершення прес-конференції, присвяченій анонсу смартфонів iPhone 7, «розумних» годинників Apple Watch Series 2 і навушників AirPods, а також майбутнього запуску iOS 10 і macOS Sierra, офіційна запис трансляції заходу стала доступна на офіційному YouTube-каналі Apple.

C тих пір, як «яблучний» гігант повернув собі лідерські позиції на ринку технологій, демонструючи багатомільйонні продажі своїх пристроїв, традиційно приховувати інформацію про майбутні новинки стає все важче. Так сталося і з вересневої презентації: компанія показала рівно те, чого уважні спостерігачі від неї і чекали: нові смартфони, розумні годинники другого покоління і нові безпровідні навушники.

Незважаючи на те, що всі ці анонси були очікуваними і великих сюрпризів Apple не піднесла, глядачі презентації навряд чи були розчаровані: шоу, що тривало близько двох годин, вийшло досить динамічним і насиченим детальною інформацією про особливості новинок.

Разом з двома iPhone 7 і Apple Watch Series 2 були представлені нові безпровідні навушники AirPods і операційна система iOS 10, отримала оновлений дизайн і ряд нових функцій. Фінальна версія iOS 10 стане доступна для завантаження вже 13 вересня.

У четвер презентація Apple стала доступна для перегляду онлайн на комп’ютерах і телевізійних приставках Apple TV. Apple також опублікувала посилання для завантаження відео у форматі подкасту.