Дисплею iPhone X не загрожує вигоряння

2018-04-30


   Співробітники корейської компанії Cetizen з'ясували, що OLED-дисплей iPhone X більш стійкий до вигорання, ніж найближчі конкуренти.

   Ефект вигоряння може спостерігатися на сучасних OLED-екранах. Якщо яскраве зображення показується на дисплеї протягом тривалого часу, власник смартфона може помічати ділянки більш світлих відтінків при подальшому використанні. Така проблема спостерігалася у Google Pixel 2 XL і у перших моделей OLED-телевізорів.

   Компанія Cetizen вирішила з'ясувати, який з сучасних флагманських смартфонів найбільш стійкий до вигорання. Для тесту були обрані iPhone X, Samsung Galaxy S7 Edge і Samsung Galaxy Note 8. На всіх пристроях була встановлена ??максимальна яскравість і відтворювалося одне і те ж зображення. Через контрольні проміжки часу експерти проводили огляди і перевіряли, чи не з'явилося на екрані слідів вигоряння ..

   На Samsung Galaxy S7 Edge і Samsung Galaxy Note 8 сліди опіків стали помітні через 155 годин. Варто відзначити, що екран Samsung Galaxy Note 8 постраждав найсильніше. Для того, щоб побачити перші ознаки вигорання на iPhone X, треба було чекати 510 годин.

   Найдивнішим у всьому експерименті є те, що Samsung Display виробляє екрани для флагмана Apple. Результи тесту свідчать про те, що південнокорейський гігант сумлінно виконує замовлення клієнтів.

   510 годин - це трохи більше 21 дня. Навряд чи кому-небудь з користувачів буде потрібно відтворювати одну і ту ж яскраву картинку безперервно протягом такого тривалого часу. Це означає, що при нормальному використанні екрану iPhone X не загрожує вигоряння.