Тім Кук розповів про роботу Apple над доповненою реальністю і натякнув на Apple Car

2018-04-30

Видання Washington Post опублікувало розширне інтерв’ю з генеральним директором Apple Тімом Куком, в якому він відповів на питання ро смартфонах iPhone, проектах компанії в галузі доповненої реальності і штучного інтелекту, а також приватності користувачів і бізнес компанії в азіатському регіоні. У спілкуванні з журналістами він натякнув на розробку автомобіля Apple.

Кук заявив, що Apple робить ставку на доповнену реальність в довгостроковій перспективі. Корпорація активно інвестувала і продовжить вкладати зусилля в цю область. Гендиректор припускає, що доповнена реальність може стати наступною обчислювальною платформою, додавши, що в будь-якому випадку технологія матиме величезний вплив на ринок.

«Я ВВАЖАЮ, ЩО ДОПОВНЕНА РЕАЛЬНІСТЬ – ВИКЛЮЧНО ЦІКАВА І ВАЖЛИВА ТЕХНОЛОГІЯ. ТОМУ ТАК, МИ БАГАТО ПРАЦЮЄМО НАД ЦИМИ РЕЧАМИ УСЕРЕДИНІ КОМПАНІЇ», – СКАЗАВ КУК.

Apple давно вивчає можливості технологій доповненої реальності, адже компанія зробила кілька значущих поглинань в цій галузі: наприклад, Metaio, Flyby Media і Faceshift. Варто додати, що в минулому Тім Кук також називав віртуальну реальність «дуже крутою» технологією з деякими потенційно цікавими застосуваннями. Крім того, в лютому минулого року стало відомо, що Apple запатентувала шолом віртуальної реальності.

У кінцевому ж рахунку, за словами керівника Apple, такі феномени, як все більший розвиток технологій штучного інтелекту і доповненої реальності, які будуть робити iPhone більш значущим продуктом. Тім Кук відзначив, що компанія докладає чимало зусиль до того, щоб сторонні додатки добре працювали на її смартфонах. «Ось чому ви зараз бачите навколо так багато iPhone, з допомогою яких користувачі ловлять покемонів», — зазначив він.

На питання журналістів про розробку власного автомобіля Apple Тім Кук відповів, що не готовий обговорювати ще не представлені продукти. «Я не можу відповісти на питання про те, що ми ще не анонсували», – сказав він з посмішкою.