«Бюджетний» iPhone 6c отримає підтримку Apple Pay, Touch ID і металевий корпус

2018-04-30

У новій доповіді ChinaTimes вказано, що апарат успадкує від iPhone 5c 4-дюймовий дисплей і при цьому отримає дактилоскопічний датчик Touch ID і NFC-чіп для підтримки мобільного платіжного сервісу Apple Pay. Пристрій буде обладнано процесором A8, який знайшов застосування в iPhone 6 і iPhone 6 Plus. Для смартфона на базі застарілого A6 це стане серйозним апгрейдом.

А ось на появу чутливого до сили натискання дисплея Force Touch розраховувати не варто. Ця технологія дістанеться тільки преміальній лінійці Apple-смартфонів.

Якщо вірити Jefferies Енжі Ву, новий iPhone 6c буде в металевій оболонці. Виробники Android-апаратів вважають, що пластмаса, яку використовують в смартфонах, легка і міцна, що дозволяє пристроям добре переносити удари і падіння. Однак, багато користувачів переконані, що саме пластиковий корпус змушує смартфони виглядати дешевими, на відміну від алюмінієвих і скляних поверхонь. Подейкують, що це одна з причин, чому новий iPhone 6c отримає металевий корпус.

Передбачають, що Apple планує запустити iPhone 6c в листопаді, через два місяці після офіційного дебюту iPhone 6s і iPhone 6s Plus. Замовлення на виробництво iPhone 6c дістався давньому партнерові Apple в особі Foxconn. Тайванський контрактний виробник зараз набирає нових співробітників, які будуть здійснювати збірку доступної новинки. Раніше він вже розширював штат напередодні запуску масового виробництва iPhone 6s і iPhone 6s Plus.