Вперше побачивши iPhone, Барак Обама хотів купити «вагон» акцій Apple

2018-04-30

Вперше побачивши iPhone, Барак Обама хотів купити «вагон» акцій Apple

Зовсім скоро світ може побачити книгу «Прихильник» (Believer) авторства Девіда Аксельрода, головного стратега передвиборчого штабу Барака Обами. У ній він згадує визначна подія з життя глави США, яке відбулося до того, як Обама зайняв свій нинішній пост.

Так, за словами Аксельрода, президент США, побачивши iPhone, сказав, що купив би «вагон» акцій компанії.

«У 2007 році в Обами була можливість поглянути на iPhone під час приватної зустрічі зі Стівом Джобсом, - пише у книзі Аксельрод. - «Якби це було законно, я б купив цілий вагон акцій Apple», - сказав Обама після після зустрічі ».

У той час цінні папери корпорації продавалися за ціною в $ 12-14 за акцію, тобто прибуток в підсумку він би отримав величезну. Тим не менш, незважаючи на настільки позитивний відгук Обами, далеко не всі дотримувалися подібної думки. Так, в одному з інтерв'ю тодішній гендиректор Microsoft Стів Балмер «розгромив» сенсорний смартфон Apple. У відео, представленому нижче, він каже, що діловим людям такі пристрої ні до чого, адже у них немає «повноцінного» фізичної клавіатури.

Одним з тих, хто відразу усвідомив переваги iPhone, став Енді Рубін з Google, який практично моментально змінив напрям розвитку Android. Принаймні, так стверджує в своїй книзі Фред Фогельштейн:

«Він їхав у таксі в Лас-Вегасі і дивився online-трансляцію презентації. Він змусив водія зупинитися, щоб переглянути всі подія. Він сказав: Чорт забирай, думаю, ми не будемо випускати цей телефон ».

Відзначимо, що Обама кілька разів зустрічався зі Стівом Джобсом до його смерті. Одній із зустрічей було участіe в «Саміті Силіконової долини», фотографія якого опублікована вище.